🔵 Medvilniniai maišeliai: patvarūs ir stilingi, gali naudoti ir kaip mokymo priemonę. Sukurti sąmoningam vartotojui, šis produktas apjungia funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir estetiką. Nesvarbu, einate į parduotuvę, vykstate į paplūdimį ar tiesiog ieškote stilingo aksesuaro, mūsų drobiniai maišeliai – tai ko jums reikia.

🔵 Maišelis pagamintas iš 100% natūralios medvilnės. Išmatavimai yra 38 cm pločio ir 42 cm aukščio (dydis gali skirtis 1–3 cm). Šie maišeliai gali atlaikyti iki 15 kg svorio.

🔵Maišėlių dizainas sukurtas pagal XIX amžiaus botanikos mokymo priemonės – plakatus, todėl šie pirkinių maišeliai yra ne tik gražus, bet atlieka ir švietėjišką funkciją. Jie padės pažinti gamtą ir ją suprasti. Spauda atlikta naudojant skaitmeninės spaudos tiesiogiai ant tekstilės būdą (DTG), užtikrinantį aukščiausią spaudos kokybę. Šis metodas leidžia atspausdinti smulkiausias detales bei išlieka ryškus po daugkartinio naudojimo.

🔵 Mūsų pirkinių maišeliai yra universalūs: jie nepamainomi einant į parduotuvę, biblioteką ar mokyklą, jie stilingi aksesuarai arba interjero elementai – tai atsakas į tvarią madą ir praktiškumą. Jie patvarūs, estetiški ir atlieka švietėjišką funkciją. Jie padės mums pažinti gamtą, lavins grožio suvokimą, o svarbiausiai – padės išsaugoti žalią planetą. Tai daiktas norintiems derinti stilių su tvarumu.

🔵 Skalbimo įspėjimas: Maišeliai puikiai skelbiasi. Rekomenduojama plauti šaltame vandenyje su švelniais plovikliais. Prieš lyginimą būtina išdžiovinti. Lyginti geriau iš blogosios pusės.

🔵 Kaina 7 Eurai

🔵 Norite įsigyti: išsirinkite norimą dizainą ir parašykite mums rasa@projektustudija.lt

Aguona
Vėlyvis
Vijoklis
Morka
Žemuogė
Snieguolė
Notrelė
Vėdrynas
Šalavijas
Saulašatė
Tulpė
Raktažolė

Ekskursija „Tarpukario Kauno architektūra”

Unikalus Lietuvos architektūrinės kultūros reiškinys yra Kauno tarpukarį reprezentuojanti modernizmo architektūra.
Mieste išliko daugybė išskirtinių, gerai išsilaikiusių pastatų, pristatančių buvusią laikinąją sostinę (1919 – 1939 m.), tuo metu susiklosčiusias miesto gyvensenos tradicijas, ambicingus naujos sostinės statybos lūkesčius. Todėl ekskursija „Tarpukario Kauno architektūra” Kauno Naujamiestyje supažindins moksleivius su svarbiausiais modernizmo architektūros pavyzdžiais: Kauno karininkų Ramovės, centrinio pašto, Kristaus prisikėlimo bažnyčios, kino teatro “Romuva”, Vytauto Didžiojo karo muziejaus, buv. bendrovės “Pažanga” rūmų, “Pienocentro”, Kauno apskrities savivaldybės pastatais bei gyvenamaisiais modernizmo stiliaus pastatais. Apžiūrėdami minėtus pastatus moksleiviai susipažins su modernizmo stiliaus bruožais, būdingu tuometinių naujų statybinių konstrukcijų ir medžiagų (stiklo, plieno, gelžbetonio) naudojimu, architektūrinių formų pritaikymu pastato funkcijai. Moksleiviai pastebės modernizmo architektūrai būdingą maksimalų elementų, formų ir jų darinių supaprastinimą. Čia pat ekskursijoje stebimus modernizmo architektūros pavyzdžius galės palyginti su ankstesne miesto architektūrą – 19 a. pab. pastatais, kurių Kauno Naujamiestyje apstu. Pastatų palyginimas leis geriau suvokti aptariamą modernizmo architektūrą. Moksleiviai taip pat sužinos architektus (Vytautas Landsbergis-Žemkalnis, Arnas Funkas, Feliksas Vizbaras, Stasys Kudokas, Karolis Reisonas, Vladimiras Dubeneckis ir kt.), kurie padarė didelę įtaką modernizmo architektūros suklestėjimui. Moksleiviai susipažins su Kauno laikinosios sostinės kūrimo fenomenu, kuriam būdinga greita urbanizacija, modernizacija susijusios su optimistišku tikėjimu nepriklausoma ateitimi, susipažins su tuomet susiklosčiusia miesto gyvensenos tradicija, kultūriniu gyvenimu.

https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/5321

DTG

Skaitmeninė tiesioginė spauda ant tekstilės

Šiuo būdu spaudžiama tik ant grynos medvilnės. Tinka baltai ir spalvotai tekstilei. Ant drabužių ir tekstilės spausdinama panašiai kaip ant popieriaus, tad spauda ne tik kokybiška ir ilgaamžė, bet ir maloniai nešiojama prie kūno.
Šis spaudos būdas puikiai tinka, jei spaudžiamas sudėtingo dizaino piešinys (smulkios detalės, kontūrai, šešėliai). Taip pat jei reikia atspausti nedidelį kiekį. Nuo didelio kiekio kaina nemažėja, tad tai nėra pats priimtiniausias būdas, tikintis sutaupyti, kai gaminamas didelis kiekis. 

Tinka gaminant mažus ir didelius kiekius. 

Jazz’o pamoka visiems

Kviečiame į nuotaikingą “džiazo pamoką”. Tai interaktyvus džiazo koncertas, kurio metu ne tik klausysite energingos ir pakylėtos džiazo muzikos, bet ir išgirsite intriguojančią džiazo istoriją, sužinosite kur ir kaip gimė džiazas. Nukeliausite į 19 a. pabaigos New Orlean’ą, paklausysite regtime’o ir juodaodžių bažnytinių dainų. Po to mūsų lauks Chcago ir New York’as. Kartu su džiazo genijumi Armstrongu apsilankysite Harlemo džiazo klube, pasidairysite po Brodvėjaus teatrą, su Whitmen’o Jazz’o orkestu pakeliausite po Ameriką. Sužinosite kas yra svingas, kaip paploti džiazo ritmą, kaip išmokti improvizuoti. Patirsite neįtikėtinai daug naujų emocijų. Kartu su mumis Jūs tapsite ne tik džiazo žinovais, bet ir mylėtojais.

Nuoroda į kultūros pasą:
https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/2012

Pianistas Aleksandras

IMGP4908a_resize copija

 

Jeigu Jūs nusprendėte suorganizuoti šeimos iškilmes ar pažymėti reikšmingą datą niekada neapsiriksite pasikvietę pianistą. Jūsų šventė taps jauki, rami, šeimyniška. Pianistas nepakeičiamas ir organizuojant prabangius pietus ar vakarėlį dekadanso stiliuje. Nemažiau nuostabi idėja padovanoti savo draugams trumpą klasikinės muzikos koncertą…Jeigu Jums prireiks pianisto, mes turime puikų arsenalą.

Netradicinių mokymų programa

SENA PATIRTIS – tradicinių pardavimų mokymų programa (TP mokymų programa) neveikia – tai yra laiko ir pinigų švaistymas, nes jokių garantijų, kad pardavimų rezultatai padidės nėra!

PRISTATOME NAUJIENĄ LIETUVOJE – Netradicinių pardavimų mokymų programa (NP mokymų projektų ir studijų programa), skirta mažmeninių ir didmeninių prekybos įmonių vadybininkams ir vadovams, atsakingiems už pardavimus, dirbantiems verslas – verslui (B2B) santykių aplinkoje. 

NAUJA PATIRTIS – Netradicinių pardavimų mokymų programa veikia – tai nėra laiko ir pinigų švaistymas, nes ji garantuoja, kad pardavimų rezultatai padidės 10 – 18proc.!

KODĖL Netradicinių pardavimų mokymų programa veikia?

NP mokymų projektų ir studijų programa

TP mokymų programa

Paruoštų mokymų programų nėra. Kiekvienai įmonei pristatomas individualus NP mokymų projektas, kuris reikalui esant, gali būti lanksčiai koreguojamas Parduodamos jau paruoštos mokymų programos ir jos negali 100proc. patenkinti Jūsų profesinių poreikių
Programą ruošia ir pristato konsultantai, kurių pardavimų valdymo patirtis yra „šviežia“ ir apima laikotarpį nuo pardavimų bumo iki krizės pabaigos Dažniausiai konsultantas neturi asmeninės pardavimų valdymo patirties
Įmonės vadovai, kurie yra atsakingi už pardavimus, privalo dalyvauti NP mokymų projektų ir studijų programoje Dažniausiai mokymai organizuojami atskirai vadovams ir atskirai vadybininkams
Programos tikslas – nustatyti stipriąsias  vietas ir mokinti jas tinkamai panaudoti pardavimų procese Programos tikslas – nustatyti silpnąsias vietas ir jas stiprinti bei tobulinti
Programa orientuota į esamų ir potencialių klientų pardavimų didinimą Programa orientuota į pardavimų personalo kvalifikacijos kėlimą bei įgūdžių  lavinimą
Atliekamas svarbių klientų pasitenkinimo įvertinimas (studija): nustatomi sprendimų priėmimo centrai, jų poreikiai ir sudaromas veiksmų planas, kuris užtikrina pardavimų didinimą Klientų pasitenkinimo įvertinimas (studija), B2B santykių aplinkoje, neatliekamas.
Programą sudaro: mokymai, tiksliniai seminarai, konsultacijos, rezultatų aptarimai Programą sudaro: mokymai, seminarai
Vienos dalies trukmė: nuo 45min. iki 8val. Vienos dalies trukmė: dažniausiai nuo 4val. iki 24val.
Laikas: tuomet kai klientai yra nepasiekiami arba darbo su klientais efektyvumas yra žemas Laikas: dažniausiai darbo valandomis
Sutartinis įsipareigojimas padidinti pardavimus nuo 10 iki 18proc. Įsipareigojimų nėra.
Kaina: metų programos kaina gali būti mažesnė nei keturių dienų TP mokymų kaina  

 

GAUKITE NEMOKAMĄ INFORMACIJĄ ŠIANDIENA:

Konsultantė Irina Stankevičienė
Kontaktai:
Tel. (8-698) 79970
El. paštas irina.stankeviciene@projektustudija.lt

KONSULTANTO PROFILIS

Didžėjus

DJ’us – tai kokybė, geras skonis, patirtis, stilius, nuotaika.

Ar žinote kas yra kokybiškas garsas? Ar turite senuosius geruosius hitus, kurie linskmino Jūsų tėvus ir senelius? Ar žinote kaip įtikti visiems Jūsų svečiam? Ar žinote su kuria muzika pasitikti su kuria išlydėti draugus?
Erichas Juozaitis

DJ Erichas

DJ’us turi patirtį ir žinias, kad Jūsų vakarėlis taptų išskirtiniu, nepakartojamu renginiu (švente, įvykiu). DJ’us ne tik groja, jis linksmina, užveda ir užima. Jis išlaikys Jūsų svečius šokių aikštelėje visą naktį. Jis parinks tinkamą muziką jaukiai vakarienei ir pakeis ritmą atėjus laikui šokti. Jis taip pat pasiūlis tinkamą dainą pirmam šokiui ar sveikinimams. Nesamdykite stuento, planuojančio truputi užsidirbti. Nieko nėra blogiau, nei nejauki tyla šventės metu.
DJ-Gintaras-7_новый-размер

DJ Gintaras

DJ’us pasirodys vakarėlyje pirmasis, nepriekaištingai apsirengęs, pasiruošęs atlikti savo vaidmenį su stiliumi ir nuotaika. Būti DJ’ėjumi – tai ne tik leisti muziką, tai sukurti džiaugsmo, žavesio, polėkio atmosferą. Mūsų visi DJ’ai turi nepriekaištingą ir neišsenkamčią dainų įvairovę, kuri džiugins ir šokdins visas amžiaus grupes! Be geros muzikos jie turi puikų jumoro jausmą, puikų stiliaus pojutį ir talent.

DJ Kubas 2_новый размер

                                                                                                       DJ Kubas

Kūrybinės dirbtuvės

Kūryba moko žmonės galvoti, padeda surasti tikslą, pasirinkti priemones jiems įgyvendinti. Kūrybinės dirbtuvės, tai tokie projektai, kurie skatina matymą, pasaulio suvokimą, padeda pažinti kolegas, formuoti komandą. Mes galime Jums pasiūlyti įvairaus pobūdžio ir temų kūrybinių dirbtuvių nuo muzikinių iki maisto gaminimo. Pasirinkę šią renginio formą Jūs tikrai liksite nustebę, nustebinsite savo įmonės darbuotojus ar svečius, o kūrybiniame procese tirkai atrasite kažką naujo.