🔵 Medvilniniai maišeliai: patvarūs ir stilingi, gali naudoti ir kaip mokymo priemonę. Sukurti sąmoningam vartotojui, šis produktas apjungia funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir estetiką. Nesvarbu, einate į parduotuvę, vykstate į paplūdimį ar tiesiog ieškote stilingo aksesuaro, mūsų drobiniai maišeliai – tai ko jums reikia.

🔵 Maišelis pagamintas iš 100% natūralios medvilnės. Išmatavimai yra 38 cm pločio ir 42 cm aukščio (dydis gali skirtis 1–3 cm). Šie maišeliai gali atlaikyti iki 15 kg svorio.

🔵Maišėlių dizainas sukurtas pagal XIX amžiaus botanikos mokymo priemonės – plakatus, todėl šie pirkinių maišeliai yra ne tik gražus, bet atlieka ir švietėjišką funkciją. Jie padės pažinti gamtą ir ją suprasti. Spauda atlikta naudojant skaitmeninės spaudos tiesiogiai ant tekstilės būdą (DTG), užtikrinantį aukščiausią spaudos kokybę. Šis metodas leidžia atspausdinti smulkiausias detales bei išlieka ryškus po daugkartinio naudojimo.

🔵 Mūsų pirkinių maišeliai yra universalūs: jie nepamainomi einant į parduotuvę, biblioteką ar mokyklą, jie stilingi aksesuarai arba interjero elementai – tai atsakas į tvarią madą ir praktiškumą. Jie patvarūs, estetiški ir atlieka švietėjišką funkciją. Jie padės mums pažinti gamtą, lavins grožio suvokimą, o svarbiausiai – padės išsaugoti žalią planetą. Tai daiktas norintiems derinti stilių su tvarumu.

🔵 Skalbimo įspėjimas: Maišeliai puikiai skelbiasi. Rekomenduojama plauti šaltame vandenyje su švelniais plovikliais. Prieš lyginimą būtina išdžiovinti. Lyginti geriau iš blogosios pusės.

🔵 Kaina 7 Eurai

🔵 Norite įsigyti: išsirinkite norimą dizainą ir parašykite mums rasa@projektustudija.lt

Aguona
Vėlyvis
Vijoklis
Morka
Žemuogė
Snieguolė
Notrelė
Vėdrynas
Šalavijas
Saulašatė
Tulpė
Raktažolė

Ekskursija “Kviečiame kelionę pradėti nuo gotikos”

“Kviečiame kelionę pradėti nuo gotikos” – tai ekskursija moksleiviams pačioje Kauno širdyje – senamiestyje. Kadangi Kauno gyvenimą skaičiuojame nuo XIV a. seniausi čia išlikę pastatai ar pastatų fragmentai yra gotikiniai. Gotikinė buvusi ir Kauno pilis, tiesa iki šių dienų išliko tik vienas jos bokštas. Priešais pilį – Šv.Jurgio Kankinio bažnyčia – vėlyvosios gotikos šventovė. Puikiai restauruoti Kauno senamiestį puošia senieji Kauno kunigaikščių rūmai – gotikinis pastatų kompleksas su uždarais kiemais.Nuostabus liepsnotosios gotikos pavyzdys – Perkūno namas, vienas seniausių miesto pastatų. Visai čia pat prie Nemuno – vienintelė Lietuvoje gotikinė kryžiaus plano bažnyčia, vadinama Vytauto vardu. Čia ir senamiestį su Aleksotu jungiantis “ilgiausias tiltas” Lietuvoje. Galybę kartų perstatyti ir atnaujinti Kauno senamiestį puošia ir kiti gotikiniai pastatai, kurių fragmentus, ar į kitus pastatus integruotas dalis kartu su moksleiviais atpažinsime. Gėrėsimės ir nuostabiais Kauno katedros gotikinės presbiterijos zakristijos krištoliniais skliautais. Ekskursijos metu moksleiviai sužinos kur ir kada gimė Gotikinis meno stilius, kada jis atkeliavo į Lietuvą. Lankydami seniausius Kauno senamiesčio gotikinius ir amžių bėgyje rekonstruotus pastatus, moksleiviai apžiūrės ir susipažins su pagrindiniais architektūriniais gotikos elementais: smailiąja arka, kryžminiais skliautais, kolonomis, rozetėmis, kontraforsais. Moksleiviai sužinos koks yra gotikinis plytų rišimo būdas. Kelionę lydės legendos ir pasakojimai, kurie sužadins moksleivių vaizduotę ir padės pajusti to laikmečio miesto ir žmonių gyvenimą. Moksleiviams pateiktas žinias bandysime įtvirtinti žaidimų bei kūrybiškų užduočių metu. Tam puikiai tiks erdvi Kauno piliavietės teritorija ir tapybiška Nemuno ir Neries santaka.

https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/2857