Praktiniai seminarai su Viktoru Khotko


Praktiniai seminarai su Viktoru Khotko

SEMINARO EIGA:

1 diena. ČAKRAVIDIJA – KELIAS Į SĖKMĘ.
Kovo 16 d. 18.00-21.00 val.
Senovės mokslai žmogų tiria kaip energetinę struktūrą, kur mikro ir makro kosmosai tarpusavyje glaudžiai susiję ir veikia pagal tuos pačius vystymosi dėsnius. Čakros, tai energetiniai centrai, spinduliuojantys ir priimantys tam tikras energijos rūšis, tam tikriuose lygmenyse (fiziniame, subtiliame, dvasiniame). Kiekviename amžiaus tarpsnyje aktyvuojasi tam tikras energetinis centras. Ir šie dėsniai galioja žmogaus, organizacijos, vsuomenės vystymosi eigai. Todėl, norint pasiekti sėkmę ir harmoniją visose būties sferose, svarbu žinoti, kokie poreikiai, krizės ir pasiekimai būdingi kiekvienam periodui.
Meditacinei praktikai naudojami garsai ir spalvos. Muzika, spalva, kvėpavimas susijungia ir apvalo bei išlaisvina nuo blokų ir pertvarų. Pasiekiamas tikrasis “aš”.
Čakravidija – paprastas bet labai gilus metodas.
Turėti jogos kilimėlį. Apangos kodas laisvas.
(30 EUR)

2 diena ŽMOGAUS PAŠAUKIMAS. KELIONĖ Į SAVE: REGRESINĖ HIPNOZĖ
Kovo 17 d. 10.00-16.00 val.
Savo pašaukimo suvokimas ir vykdymas – viena iš esminių žmogaus gyvenimo užduočių. Kol bent dalinai neužčiuopiame ir nepriartėjame prie šio suvokimo, per gyvenimą plaukiame pasroviui. Šis seminaras – tai puiki galimybė atrasti savąjį Aš. Kelionė į praėjusius gyvenimus padės mums surasti savo talentus ir gebėjimus, su kuriais atėjome čia, o unikalioje kelionėje į ateitį įsitikinsime ar mūsų pasirinktas kelias teisingas. Ir visą tai mes užtvirtinsime dabartyje. Seminaras „Žmogaus pašaukimas” bus įdomus tiems, kurie ieško savo pašaukimo ir prasmės. Tai bus įdomi kelionė į save.
Seminare apžvelgsime šias temas:
- kokia žmogaus paskirtis žemėje?
- kaip suprasti savo paskirtį?
- 10 klausimų, kurie padės surasti tiesą;
- “prestige work” spąstai;
- paskirties ženklai: ženklai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį;
- siela ir žmogaus paskirtis;
- kaip praeitų gyvenimų patirtis padeda atskleisti savo pašaukimą.
Taip pat seminare praktiškai naudojant regresijos terapiją (grįžimą į praeitį) ir kitas praktikas, surasime savo gebėjimus, talentus ir tikrąjį gyvenimo tikslą.

3 diena. TRANSFORMACIJŲ ŽAIDIMAS “LILA”
Kovo 18d. 11.00 – 14.00 val.
Transformuojantis LILA žaidimas ir kartu psichologinė-dvasinė praktika padeda išspręsti įsisenėjusias problemines situacijas, atrasti išeitį iš jų, aptikti jus varžančius, neįsisąmonintus trukdžius ir tai, kas padeda jų atsikratyti. Akivaizdžiai išvystamas savo elgesio modelis ir tai, KAIP jūsų mintys veikia jūsų gyvenimo įvykius.
Žaidimą sudaro žaidimo lenta, bokšteliai ir kauliukas. Žaidimas pradedamas, kai žaidėjui iškrenta skaičius šeši. Kiekvienas sustojimas tam tikrame langelyje turi savo reikšmę ir interpretaciją. Vedantysis komentuoja pasikartojančias situacijas, padeda žaidėjams įveikti kliūtis, teikia psichologinę konsultaciją.
Žaidimą žaidžia ne daugiau 10 žaidėjų.
Turėti jogos kilimėlį. Apangos kodas laisvas.
(60 EUR)

Seminarus ves psichologas-regresologas, Džordžo Ričardsono mokinys – Viktoras Khotko.

Registracija BŪTINA!

Viso seminaro kaina 70 EUR (be LIILO’s)
Informacija ir registracija el. paštu freja.klubas@gmail.com
Dėl asmeninių regresinės hipnozės seansų tartis su organizatoriais.
Tel.: 8 683 12600 Rasa, 8 622 00990 Rūta

DSC_0414