Paskaita „SVEIKATA PAGAL MĖNULĮ”


SVEIKATA PAGAL MĖNULĮ
06.08 d. 18.00-21.00 val.

Mėnulio kalendorius ir mėnulio fazės – tai gyvas gamtos laikrodis. Oro ir biosferos permainos vyksta griežtai pagal šį laikrodį. Žmogaus bioritmai bei jo elgesys taip pat labai susiję su mėnulio judėjimu, todėl organizmo valymą, profilaktikos ir sveikatinimo procedūras geriau planuoti pagal mėnulio kalendorių.
Seminare bus nagrinėjamos šios temos:
1. Kaip skaityti mėnulio kalendorių. Mėnulio fazių įtaka žmogui.
2. Žmogaus bioritmai ir mėnulio fazės. Organizmo gydymo ir valymo planavimas.
3. Mėnulio mėnesiai ir klimatiniai sezonai. Sezoninės profilaktikos procedūros.

Paskaitos kaina 30 eur.
Vieta: Lietuvos švietimo istorijos muziejus (Vytauto pr. 52)
Registracija : 8 622 00990 arba el. paštu info@freyja.lt

Apie lektorių :

MAZA Maxim

Maksim Volodin (Maksimas Volodinas) gimė 1975 metais Jūrmaloje. Jaunystėje mėgo turizmą, mokyklinių atostogų metu keliaudavo po Vidurinę Aziją. Taip atsirado potraukis Rytų kultūrai. Vyresnėse klasėse susipažino su budizmu, tapo vegetaru, ir nuo to laiko savo gyvenimą susiejo su įvairiomis filosofinėmis mokyklomis bei religijomis, vyraujančiomis Indijoje.

2000 metais persikelia į Indiją, kur užsiima mokslinėmis Vedantos, Ajurvedos bei Jogos studijomis. 2002-2008 metais mokinosi Bhaktivedantos vardo Vedinės sveikatos institute Mumbajuje, Paramahamsos Jogešvaranandos, Šivanandos Svami ir Višnudevanandos Svami vienuolynuose. Dabar jis ajurvedos, vedinės psichologijos, litorefleksoterapijos, mudrų, jantrų ir patalpų energetikos specialistas, Latvijos holistinės medicinos ir natūropatijos asociacijos narys. Praveda ajurvedos, filosofijos ir praktinės jogos seminarus Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Europos salyse. Laisvu laiku studijuoja sanskritą ir klasikinę Indijos muziką.

P.S. Jus taip pat gali sudominti Maksimo Volodino seminaras „STRESES. TAIP/NE”. Mokestis už dvi dienas 55 eurai.