Seminaras „STRESAS. TAIP/NE”


STRESAS IR STRESO PASEKMĖS – LIGOS
06.09 d. 10.00- 16.00 val.
Emocijų, su kuriomis mes gyvename, nepriėmimas sukelia ne tik psichologinį diskomfortą, bet labai veikia ir mūsų sveikatą.
Ajurveda perspėja: „chroniškos“ emocijos iššaukia chroniškas ligas.
Toks nekaltas šiuolaikinio žmogaus nerimas sukelia sutrikimus mūsų organizmo veikloje.
Paskaitos metu atskleisime kokiu būdu streso emocijos padeda vystytis paplitusioms ligoms.

Seminaro kaina 45 eur.
Vieta: Lietuvos švietimo istorijos muziejus (Vytauto pr. 52)
Registracija : 8 622 00990 arba el. paštu info@freyja.lt

Apie lektorių :

Maksim Volodin (Maksimas Volodinas) gimė 1975 metais Jūrmaloje. Jaunystėje mėgo turizmą, mokyklinių atostogų metu keliaudavo po Vidurinę Aziją. Taip atsirado potraukis Rytų kultūrai. Vyresnėse klasėse susipažino su budizmu, tapo vegetaru, ir nuo to laiko savo gyvenimą susiejo su įvairiomis filosofinėmis mokyklomis bei religijomis, vyraujančiomis Indijoje.

2000 metais persikelia į Indiją, kur užsiima mokslinėmis Vedantos, Ajurvedos bei Jogos studijomis. 2002-2008 metais mokinosi Bhaktivedantos vardo Vedinės sveikatos institute Mumbajuje, Paramahamsos Jogešvaranandos, Šivanandos Svami ir Višnudevanandos Svami vienuolynuose. Dabar jis ajurvedos, vedinės psichologijos, litorefleksoterapijos, mudrų, jantrų ir patalpų energetikos specialistas, Latvijos holistinės medicinos ir natūropatijos asociacijos narys. Praveda ajurvedos, filosofijos ir praktinės jogos seminarus Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Europos salyse. Laisvu laiku studijuoja sanskritą ir klasikinę Indijos muziką.

P.S. Jus taip pat gali sudominti  Maksimo Volodino paskaitą „SVEIKATA PAGAL MĖNULĮ”. Mokestis už dvi dienas 55 eurai.