Seminaras: Emocijos, grožis, sveikata – psichosomatika pagal ajurvedą


Vasario 10-11 d. Kaune svečiuojasi žymus ajurvedos gydytojas – Mahateja Maksimas Volodinas. Pasinaudokite galimybe.
Seminaras vyks rusų k.

27265443_10212706378267578_716219986_o

SEMINARO PROGRAMA:

02.10 12.00-15.30 val.
Jo Didenybė Imunitetas.

Imunitetas – pati fundamentaliausia samprata apie žmogaus organizmą. Deja, šiuolaikiniame pasaulyje supratimas apie imunitetą labai paviršutinis. Kiekvienas žmogus žino, kaip pakelti, sustiprinti ir palaikyti imunitetą. Tačiau žmonės vis tiek serga virusinėmis ligomis. Kame imuniteto paslaptis? Kodėl tie, kurie labai rūpinasi savo sveikata bei išleidžia solidžias sumas imuniteto stiprinimui ir toliau serga, kai tuo pačiu metu kiti išlieka sveiki?
Seminare bus kalbama:
1. Imuniteto šaltinis
2. Nuo ko priklauso imunitetas
3. Protingas gyvybinių išteklių naudojimas
4. Imuniteto palaikymo receptai

02.11 10.00-15.30 val.
Kodėl mes sergame? Psichosomatika pagal ajurvedą.

Jeigu žmogus nori pasveikti, reikia sužinoti, ar jis pasiryžęs atsikratyti ligos priežasčių. Tik tada galima pradėti jį gydyti. /Hipokratas
Ligos priežastis yra pats ligonis. /A.Manegeti
„Kančia beprasmė, jeigu iš jos nepasimokome“ – senovės rytų mokytojų išmintis.
Ligos – tai gyvenimo pamokos. Ajurveda – seniausia holistinė medicina – pateikia unikalią kompleksinio žvilgsnio į žmogų idėją. Jeigu žmogus yra sistema, sudaryta iš kūno, jausmų, proto ir ego, tai ligų priežastys slypi žmogaus elgesyje, mintyse, emocijose, troškimuose ir pasaulėžiūroje. Šiame seminare ir bus nagrinėjamos visos šių ligų priežastys.
Seminare bus kalbama:
1. Ajurveda apie psichosomatiką
2. Kvėpavimo ir virškinimo sistemų ligų priežastys
3. Odos ir endokrininės sistemos ligų priežastys
4. Širdies kraujagyslių sistemos ligų priežastys
5. Nervų sistemos ligų priežastys
6. Autoimuninių ir onkologinių ligų priežastys

Seminaro pabaigoje praktika JOGA NIDRA.

I paskaitos kaina 30 eur.
II paskaitos kaina 45 eur. (I + II kaina 55 eur.)
Vieta: Lietuvos švietimo istorijos muziejus (Vytauto pr. 52)
Registracija : 8 622 00990 arba el. paštu info@freyja.lt

Apie lektorių :

Maksim Volodin (Maksimas Volodinas) gimė 1975 metais Jūrmaloje. Jaunystėje mėgo turizmą, mokyklinių atostogų metu keliaudavo po Vidurinę Aziją. Taip atsirado potraukis Rytų kultūrai. Vyresnėse klasėse susipažino su budizmu, tapo vegetaru, ir nuo to laiko savo gyvenimą susiejo su įvairiomis filosofinėmis mokyklomis bei religijomis, vyraujančiomis Indijoje.

2000 metais persikelia į Indiją, kur užsiima mokslinėmis Vedantos, Ajurvedos bei Jogos studijomis. 2002-2008 metais mokinosi Bhaktivedantos vardo Vedinės sveikatos institute Mumbajuje, Paramahamsos Jogešvaranandos, Šivanandos Svami ir Višnudevanandos Svami vienuolynuose. Dabar jis ajurvedos, vedinės psichologijos, litorefleksoterapijos, mudrų, jantrų ir patalpų energetikos specialistas, Latvijos holistinės medicinos ir natūropatijos asociacijos narys. Praveda ajurvedos, filosofijos ir praktinės jogos seminarus Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Europos salyse. Laisvu laiku studijuoja sanskritą ir klasikinę Indijos muziką.